Kotwy do ciepłego montażu

Ciepły montaż stolarki okiennej to jeden z warunków budowania energooszczędnego i pasywnego. Jego zadaniem jest wyeliminowanie mostków termicznych, czyli stref połączeń okien ze ścianami, które mają niższe parametry izolacyjne. Wykorzystując specjalne konsole do montażu okien, wsporniki, dyble i łączniki oraz kotwy do ciepłego montażu, można umieścić okno w otworze ściennym tak, że będzie wysunięte poza płaszczyznę muru czyli umieszczone w warstwie docieplenia. Montaż okien w warstwie ocieplenia stosuje się w przypadku ścian dwu- i trzywarstwowych. Kotwy montażowe do okien są mocowane do zewnętrznej ściany budynku, stanowiąc rodzaj rusztowania, do którego jest przytwierdzane okno. Taki montaż nie jest jeszcze wystarczający, gdyż uzyskanie odpowiednich parametrów izolacyjności wymaga jeszcze doszczelnienia za pomocą specjalnychtaśm. Sam w sobie montaż kotwy do okien nie powinien sprawić większych problemów. W sprzedaży mamy nie tylko kotwy do okien, ale również profile podokienne przeznaczone do wykonywania ciepłego montażu oraz wspomniane taśmy rozprężne, taśmy rozprężne multifunkcyjne i folie okienne. Kotwy do okien to gwarancja solidnie zamocowanej ramy.

Kotwy montażowe do okien

W asortymencie znajdziesz kotwy montażowe (konsole) oraz inne elementy przeznaczone do mocowania stolarki okiennej w domach pasywnych i energooszczędnych. Proponujemy między innymi doskonałe produkty firmy JBD – w tym kotwy do okien górne, boczne, dolne, kątowe, przeznaczone do dużych obciążeń i wiele innych. Polecamy też szyny i kątowniki oraz kotwy do ciepłego montażu marki Knelsen, a także system do montażu okien i drzwi firmy Ejot. Oferujemy kotwy do okien różnego rodzaju..

KONSOLE JBD GÓRNE/BOCZNE

Konsole JBD górne/boczne to konsole do montażu pasywnego, wersja podstawowa z regulacją do 40mm lub 60mm do montażu okien w systemie izolacji termicznej.
Cena: 13,26 zł
Szczegóły produktu

JBD KONSOLE BOCZNE wersja wzmocniona dla wysunięcia AK=150mm

Wspornik boczny wzmocniony wstępnie montowany z elementem łączącym AK max 150mm z podpora AW75
Cena: 27,85 zł
Szczegóły produktu

JB-D/L-P PŁYTKA MONTAŻOWA

NOWOŚĆ !!! JB-D/L-P Wspornik tworzywowy (płytka montażowa), szybki i pewny montaż na krawędzi muru
Cena: 3,79 zł
Szczegóły produktu

JB-D/L-A KĄTOWNIK MONTAŻOWY

NOWOŚĆ! Kątownik montażowy JB-D/L-A dolny-nośny do montażu z wysunięciem.
Cena: 7,58 zł
Szczegóły produktu

JBD KONSOLE DOLNE JB-DK

Konsole JB-DK dostępne z kątownikiem wysokości HVW lub z płytką płaską HVP.Stosowane do ciepłego montażu, montaż okien i drzwi na kotwach poza murem (materiał ściany: beton, bloczki silikatowe pełne), w przestrzeni izolacji.
Cena: 14,69 zł
Szczegóły produktu

JBD KONSOLE DOLNE JB-DK Z ŁĄCZNIKIEM KĄTOWYM ALW

Konsole dolne JB-DK z dodatkowym łącznikiem kątowym ALW-stosowane do słabych podłoży,dostępne z kątownikiem wysokości HVW Llub z płytką płaską HVP.
Cena: 36,17 zł
Szczegóły produktu

JBD KONSOLE DOLNE JB-DK Z KĄTOWNIKIEM ALW I PODPORĄ AW

Konsole dolne JB-DK z dodatkowym łącznikiem kątowym ALW i podporą AW-stosowane do słabych podłoży i ciężkich okien,dostępne z kątownikiem wysokości HVW Llub z płytką płaską HVP.
Cena: 41,39 zł
Szczegóły produktu