Anwatech ciepły montaż okien

PHU ANWA-TECH zajmuje się sprzedażą nowoczesnych elementów ze stali i tworzyw sztucznych dla budownictwa i rolnictwa. Wyroby oferowane przez naszą firmę znacząco ułatwiają prowadzenie budowy, montaż stolarki otworowej przyczyniając się do poprawy efektywności budowy, oraz znacząco ułatwiają późniejsze użytkowanie budynku podczas codziennej eksploatacji.  Dodatkowo prowadzimy sprzedaż środków do konserwacji i pielęgnacji  stolarki okiennej i drzwiowej z pcv, aluminium i drewna.

Prowadzimy sprzedaż hurtową, zaopatrując największe składy budowlane na Pomorzu, dodatkowo prowadzimy sprzedaż dla klientów indywidualnych poprzez nasz dział sprzedaży detalicznej. 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę północną wyrobów firmy WOLFA. Firma od ponad 50 lat dostarcza na ryki światowe różnego rodzaju wyroby z tworzyw i stali nierdzewnej. Obecnie w ofercie znajdziecie Państwo takie wyroby jak:
- doświetlacze piwniczne
- odwodnienia liniowe
- wycieraczki
- ruszty kratowe
- koryta dla trzody i bydła
- sita i kompostowniki

Firma WOLFA jest pionierem w zastosowaniu tworzyw sztucznych w budownictwe, wprowadzając już w 1956 r. wyroby z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym. Materiał jest tak wytrzymały i odporny na pęknięcia oraz zaamania, że używany jest w produkcji wyrobów firmy WOLFA po dzień dzisiejszy.

Dodatkowo w ofercie naszej firmy dostępne są doskonałe taśmy przeznaczone do montażu okien i drzwi firmy ISO-CHemie, PenosilAIB, Tytan oraz regulowane kotwy montażowe cenionych firm na rynku takich jak: SFS, Knelsen, Justa - przeznaczone przedewszystkim do montażu okien w domach pasywnych i energooszczędnych.
Wspomnieć należy także o doskonałych środkach czyszczących i pielegnujących do okien i drzwi z tworzyw sztucznych, aluminium i drewna firmy CHEMIE WEISS. Znajdą tutaj Państwo środki do usuwania zabrudzeń z powierzchni profili okiennych, mleczka czyszczące a także zestawy do pielęgnacji i konserwacji profili, uszczelek i do smarowania okuć okiennych.
   
Zaprzaszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.